Sblok.com Sblokdruk.com
01 / 01

LAMPY AKUSTYCZNE

ACOUSTIC Light + Twoja kreatywność + nasze doświadczenie = NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

ACOUSTIC Light - lampy akustyczne

Tematyka akustyki pomieszczeń oraz projektowanie nowoczesnych, dobrze wytłumionych i komfortowych wnętrz, nabiera coraz większego znaczenia we współczesnym świecie, w którym obserwujemy stały trend łączenia designu z funkcjonalnością.

Akustyka jest ważna w tworzeniu klimatycznych wnętrz zarówno komercyjnych i tych prywatnych. O dobrą akustykę warto zadbać nie tylko w filharmonii, teatrze czy studiu nagraniowym, ale także w biurze, hotelu, szkole, restauracji czy na stacji kolejowej lub lotnisku lub prywatnym mieszkaniu. Poprawiając jakość muzyki w sali koncertowej lub tłumiąc hałas w  biurach i naszych domach  sprawiamy, że miejsca tę stają się  przyjemne do pracy i mieszkania.

Każdy z nas codziennie przebywa w różnych pomieszczeniach: biurowych, urzędach, szkołach oraz zatłoczonych dworcach i lotniskach, gdzie poziom hałasu jest trudny do zniesienia. Nasza odporność na stres zmniejsza się i szybciej odczuwamy zmęczenie.

My, jako firma, mamy jeden cel: poprzez dostarczanie efektywnych rozwiązań akustycznych współtworzyć z Państwem funkcjonalne i piękne wnętrza na miarę współczesnych czasów.

Grupą kreatywnych designerów, poszukujących nietuzinkowych rozwiązań stworzyła ekskluzywny, wysokiej jakości produkty pod nazwą ACOUSTIC Light, który z łatwością można zaprojektować w każdym wnętrzu: komercyjnym i prywatnym.

Lampy akustyczne ACOUSTIC Light zostały zaprojektowane i stworzone na podstawie materiału AIR-board® acoustik , który spełnia najważniejsze standardy akustyczne.

Najwyższa jakość materiałów gwarantuje zapewnienie optymalnych parametrów w zakresie akustyki, dźwiękochłonności, oraz parametrów oświetleniowych, wymiernie podnosząc komfort użytkowania przestrzeni użytkowej.

Z kolei bogactwo kolorystki , wzorów i form, w jakich dostępne są oferowane lampy akustyczne, pozwala tworzyć jedyne w swoim rodzaju aranżacje, na podstawie Państwa koncepcji oraz naszego doświadczenia, które dodają energii, inspirują i pobudzają do działania.

Produkt dedykowany jest dla wielu rozwiązań. Zaprojektowany tak, by dawać wrażenie naturalnego światła, znakomicie sprawdza się jako ogólne oświetlenie lub ciekawy akcent, podkreślający charakter wnętrza.

Kontakt

tel. +48 12 389 12 17
mobile: +48 509 230 282
Polska, Maszyce 25
32-077 Smardzowice
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© go.arch 2024. All rights reserved