Sblok.com Sblokdruk.com
01 / 01

Seria Square

Seria lamp SQUARE to niezależna konstrukcja aluminiowa z dowolnym wzornictwem oraz grafiką do montażu w sufitach o profilu T lub montażu natynkowego, połączona z materiałem AIR-board® acoustik oraz panelem świetlnym LED.

Zastosowane panele świetlne LED są idealną alternatywą dla tradycyjnych opraw rastrowych – wysokowydajne diody LED i najwyższej jakości komponenty, zapewniają równomierne rozproszenie światła na całej powierzchni panelu. Dzięki ultra cienkiej, ergonomicznej konstrukcji i wysokiej skuteczności świetlnej jest to doskonałe rozwiązanie do wielu pomieszczeń – biur, pomieszczeń komercyjnych czy ciągów komunikacyjnych.

Seria lamp SQUARE o unikatowym wzornictwie, bardzo dobrych parametrach świetlnych i komponentach najwyższej jakości, znajdująca zastosowanie w wielu specjalistycznych realizacjach i projektach architektonicznych. Wszystkie modele z serii charakteryzuje niepowtarzalny design, równomierna emisja światła, zastosowanie zasilaczy z kompletem zabezpieczeń i długa żywotność.

© go.arch 2024. All rights reserved