Sblok.com Sblokdruk.com
01 / 01

O Nas

S – Blok Group , to firma działająca od 2005 roku, posiadająca dziś silną pozycje na rynku krajowym i międzynarodowym, z dynamicznym i niezależnym zespołem projektowym, powstałym dzięki wieloletnim doświadczeniom w tworzeniu architektury i przestrzeni jej towarzyszącej. Dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowaną grupą, grafików ,designerów, specjalistów branżowych, mamy możliwość realizacji naszych koncepcji od fazy projektowej po nadzór i realizację.

Naszą kolejną specjalizacją jest produkcja i montaż wyposażenia, wykonanego wg koncepcji naszego klienta w oparciu o nasze doświadczenie . Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań. Oznacza to, że dostarczamy klientom gotowe rozwiązania ‘’ pod klucz’’ w określonym czasie.
Mówiąc ‘’pod klucz ‘’ mamy na myśli pełną kontrole procesu realizacji, w tym projektowania, produkcję oraz dostawę i montaż.
Stosowany przez nas proces realizacji jednakowo dobrze się sprawdza się w przypadku projektów indywidualnych, seryjnych , produktów nietypowych, jak i prototypów.
Produkujemy wyposażenie :
– w oparciu o nowoczesne materiały wykończeniowe
– doświadczenie w obróbce drewna, metalu, szkła i tworzyw
– optymalizacja kosztów przy wyborze materiałów i technologii
– przygotowanie do produkcji seryjnej i pojedynczych realizacji
– terminy dopasowane do potrzeb klienta
– zdolność magazynowania wyrobów gotowych
– dział prototypów

Kontakt

tel. +48 12 389 12 17
mobile: +48 509 230 282
Polska, Maszyce 25
32-077 Smardzowice
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© go.arch 2024. All rights reserved